وبگاه پرسش و پاسخ با دکتر زرین آذر
قبل از ارسال سوال خود لطفا از تکراری نبودن آن مطمئن شوید

 
تاريخ : سه شنبه بیست و پنجم مرداد ۱۳۹۰


سلام . خواهر من 20 ساله، حدود دو هفته ای بود که غده ای در گردنش بود به دکتر رفتیم بعداز بیوبسی گفتند که سرطان هاچکین لیمفوماداره .یه غده 4 سانتی کنار قلبش ودو عده نسبتا بزرگ در گردنش داره. دکتر ها به ما گفتند شیمی درمانی رو شروع کنیم اما من و خانواده با مطالعه چند منبع آنلاین و چند کتاب که از مضرات شیمی درمانی گفته بودند در کل تصمیم گرفتیم که شیمی درمانی را عملی نکنیم. درهمین حین بود که بادکتر بسکی آشنا شدیم . ایشان عقیده دارد که می تواند سرطان را با خام خواری درمان کند و بیماری هایی ازقبیل فشار خون ، دیابت و ام اس را به همین روش درمان کرده،

البته در مورد سرطان هنوز کسی همانند خواهد من بیمارش نبوده. برای همین از شما که سالهاست در این زمینه تبحر دارید می خواهم بپرسم که آیا درمان سرطان لیمفومای خواهر من با رژیم خام خواری امکان پذیر است؟ آیا شما مریضی سرطانی داشته اید که بدون شیمی درمانی با این روش درمان شده باشد ؟ چند درصد فکر می کنید برای شفا یافتن خواهرم امید هست؟

در ضمن لازم می بینم که ذکر کنم خواهرم به غیر از خارش بدنش هیچ ناراحتی جسمی ای ندارد .

من با موسسه گرسن هم تماس گرفتم و آنها فقط یک مورد از درمان لیمفوما را داشتند ولی آنها به من اطمینان کامل ندادند و گفتند که گرسن تراپی روی هر مریضی یک جوابی میدهد و شاید خواهر شما خوب شه یا نشه

از طرف دیگردکتر های دیگر به ما اصرار می کنند که شیمی درمانی را هر چه زودتر انجام دهید واین کار ما قمار کردن جان خواهرم است.

من شدیدا سردرگمم. ازطرفی می دانم دکتر بسکی خیلی ها را با این روش درمان کرده ولی از طرفی درمورد سرطان زیاد مدرکی قابل قبولی ارائه نمی کند. خواهشا بگویید که دراین موقعیت بهترین کار چیست؟

 


دوست عزیز

از خبر سرطان خواهرتان متاسفم . از اینکه در پاسخ گویی تاخیر صورت گرفته پوزش می خواهم. خوشحالم که همه جوانب را بررسی می کنید و همه امکانات درمانی را مورد مطالعه قرار می دهید .

نوع سرطان خواهرتان و اینکه هاچکین لیمنوماست یا نون – هاچکین ، در انتخاب روش درمان مهمه.


درمان سرطان به کمک خام گیاهخواری بسته به پیشرفت سرطان ، مرحله و نوع آن متفاوت خواهد بود.


 با این وجود بهترین راه در حال حاضر اینه که خواهرتون خام گیاهخواری و یا حتی در صورت امکان یک دوره روزه آب (آبخواری) را شروع کنند و دوسه ماهی به خودشون فرصت بدن تا بتونن نتیجه رو بررسی کنند.


همانطور که در موسسه گرسون به شما گفته اند پاسخ سرطانهای مختلف به درمان ها اعم از درمان طبیعی و همچنین درمان پزشکی مدرن (شیمی و پرتو درمانی) غیر قابل پیش بینی است ولی بدون شک بیمارانی که روشهای طبیعی درمان مانند گرسون، خام گیاهخواری و از این دست را انتخاب می کنند از نتایج بهتر برخوردار بوده و طول عمر بیشتری در مقایسه با افرادی که به پزشکی مدرن روی می آورند دارند. اگرچه بازهم تاکید می کنم که نوع لیمنومای خواهرتون مهمه چون هاچکین به پرتو درمانی جواب خوبی میده.

پزشک دیگری به نام دکتر گونزالس (Gonzales) در نیویورک در درمان بیماران سرطانی به روش طبیعی شهرت و معروفیت دارد. ایشان از روش گرسون بعلاوه چند روش طبیعی دیگه با هم استفاده کرده و نتایج خوبی گرفته اند و نام ایشان را در گوگل سرچ کنید و به سایتشون برید تا اطلاعاتی بگیرید .


لطفا مرا در جریان انتخاب خود بگذارید و اگر سوال یا موضوع دیگری هست با کمال میل وفتم را در اختیارتون  قرار خواهم داد .

با آرزوی بهبود کامل و سریع برای خواهرتونارسال توسط مهسا

اسلایدر